SZYFROGRAM - WIN98           SZYFROGRAM - XP

Numer KRS: 0000270809, dodatkowe informacje: Swoboda, 1715.

Strona Anny Swobody w fundacji Avalon


IV Turniej Krzyżówkowy Wolanda o puchar Dyrektora "TECHNOPOLU"

Klasyfikacja końcowa
     
                              1  Izabela & Radosław Czaja -  102 pkt
                              2           Kamil Wereszczyński -    99 pkt
                              3           Anna & Przemysław Ketner -    93 pkt
                              4           Dorota Garbacik -    89 pkt
                              5           Kamil & Beata Mordas -    83 pkt
                              6 Krzysztof Schlichting (jureczek) -    80 pkt      
                              7            Zelezny & sla -    79 pkt
                              8 Bioderko -    78 pkt
                              9         Rubia -    75 pkt
                             10          Anna Śmiałkowska -    72 pkt
                             10           Zbigniew Staszkiewicz -    72 pkt
                             12          Norbert Stawik -    71 pkt
                             13          Bartłomiej Konopka -    55 pkt
                             14           Stanisław Wójtowicz -    52 pkt
                             15          Katarzyna Gensler & M. Marchlewski -    49 pkt
                             16          Paulina -    48 pkt 
                             17          Małgorzata Antczak-Kęsy -    46 pkt 
                             18           Maria & Michał Gargól -    44 pkt
                             19           Barbara Bałka -    43 pkt
                             19          Dominika Jakubiec -    43 pkt 
                             21 Ryszard Jarosz -    42 pkt
                             22          Marzena Szymanowska & T. Pietrzyk -    37 pkt
                             23           Jerzy Buczek -    29 pkt
                             24          Tomasz Tokarski -    25 pkt 
                             25           Emil Kędziora -    13 pkt
                             26 Dariusz Staszkiewicz -    10 pkt
                             27           Marcin Walczak -      8 pkt
                             27           Mariola & Rafał Tałaj -      8 pkt             
                             29           Grzegorz Chomicz -      7 pkt
                             30           D.J.J.A.C.K. -      5 pkt
                             30           Jacek Wojaczyński -      5 pkt

                                                             Krzyżówka nr 15 - SKM

                           Krzyżówka nr 13 - filmowa         Krzyżówka nr 14 - karykatury

                           Krzyżówka nr 11 - sportowa      Krzyżówka nr 12 - fauna

                           Krzyżówka nr 9 - muzyczna       Krzyżówka nr 10 - magiczne jolki 

                           Krzyżówka nr 7 - filmowa            Krzyżówka nr 8 - karykatury

                           Krzyżówka nr 5 - SKM                  Krzyżówka nr 6 - fauna  

                           Krzyżówka nr 3 - muzyczna       Krzyżówka nr 4 - sportowa

                           Krzyżówka nr 1 - filmowa            Krzyżówka nr 2 - karykatury


III Internetowy Turniej Krzyżówkowy Wolanda

Praca Ryszarda Klimasa - nagroda dla zwycięzcy III ITKW  

Klasyfikacja końcowa
     
                                          1 Izabela & Radosław Czaja -  64 pkt
                                          2 Krzysztof Schlichting (jureczek) -  52 pkt
                                          3 Anna & Przemysław Ketner -  40,5 pkt
                                          4 Zbigniew Staszkiewicz -  38,5 pkt
                                          5 Jerzy Buczek -  23 pkt
                                          6 Maria & Michał Gargól -  7 pkt
                                          7 Mariola & Rafał Tałaj  -  6 pkt
                                          8 S & D (Vooyeck) -  3 pkt
                                          8 Tomasz Wiśniewski -  3 pkt
                                          8 Jacek Wojaczyński -  3 pkt

Krzyżówka nr 12 - SKM

                      Krzyżówka nr 10 - fauna              Krzyżówka nr 11 - sportowa

                      Krzyżówka nr 8 - karykatury        Krzyżówka nr 9 - muzyczna

                            Krzyżówka nr 6 - magiczne jolki     Krzyżówka nr 7 - filmowa

                            Krzyżówka nr 4 - fauna                     Krzyżówka nr 5 - sportowa

                            Krzyżówka nr 2a - muzyczna         Krzyżówka nr 3 - karykatury

                            Krzyżówka nr 1 - filmowa                 Krzyżówka nr 2 - karykatury

 


II Internetowy Turniej Krzyżówkowy Wolanda
     
                                      1 Radosław Czaja & Izabela Papuga -  11 pkt
                                      2   Zbigniew Staszkiewicz -    3 pkt
                                      3 Mariola & Rafał Tałaj -    1 pkt
     


Klasyfikacja mini-turnieju:
     
                                      1 Radosław Czaja & Izabela Papuga -  26 pkt
                                      2 Zbigniew Staszkiewicz -  20 pkt
                                      3 Tomasz Wiśniewski -   3 pkt
     


                                                           Krzyżówka 15 - fauna

                       Krzyżówka 13 - karykatury               Krzyżówka 14 - muzyczna

                       Krzyżówka 11 - sportowa                 Krzyżówka 12 - filmowa

                       Krzyżówka 9 - muzyczna                  Krzyżówka 10 - fauna

                       Krzyżówka 7 - filmowa                       Krzyżówka 8 - karykatury

                       Krzyżówka 5 - fauna                           Krzyżówka 6 - sportowa

                       Krzyżówka 3 - karykatury                  Krzyżówka 4 - muzyczna

                       Krzyżówka 1 - sportowa                    Krzyżówka 2 - filmowa

 


I Internetowy Turniej Krzyżówkowy Wolanda
     
                                      1 Jerzy Buczek -  5 pkt
                                      2 Zbigniew Staszkiewicz -  4 pkt
                                      2 Radosław Czaja & Izabela Papuga -  4 pkt
                                      4 Jacek Górski -  3 pkt
                                      5 Tomasz Wiśniewski -  2 pkt
                                      6 Tomasz Tokarski       -  1 pkt
                                      6 Jacek Wojaczyński -  1 pkt
     


                       Krzyżówka nr 19 - filmowa                Krzyżówka nr 20 - magiczne jolki

                       Krzyżówka nr 17 - sportowa             Krzyżówka nr 18 - muzyczna

                       Krzyżówka nr 15 - karykatury           Krzyżówka nr 16 - fauna

                       Krzyżówka nr 13 - muzyczna            Krzyżówka nr 14 - filmowa

                       Krzyżówka nr 11 - karykatury            Krzyżówka nr 12 - fauna

                       Krzyżówka nr 9 - muzyczna               Krzyżówka nr 10 - sportowa

                       Krzyżówka nr 7 - filmowa                    Krzyżówka nr 8 - karykatury

                       Krzyżówka nr 5 - karykatury               Krzyżówka nr 6 - muzyczna

                       Krzyżówka nr 3 - karykatury               Krzyżówka nr 4 - filmowa

                       Krzyżówka nr 1 - sportowa                 Krzyżówka nr 2 - filmowa